Hemsirelik

Bir sağlık ve bakım personeli olarak, bakıma muhtaç hastalar ve insanlar günlük yaşamlarını sürdürmelerine yardımcı olunur.

Bir yandan, insanlara kendilerine yardım etmeyi ve diğer yandan da gerekli bakımı koordine etmeyi içerir: temel bakımın bir parçası olarak hemşireler, beslenme ve kişisel hijyen gibi günlük işlerde bakımlı olmayı destekler. Ayrıca sağlık gelişimlerini izler, terapötik müdahaleler düzenler ve tıbbi müdahalelere yardımcı olurlar.

Almanya'da Hemşirelerin mesleki tanımaları için Asgari B2 seviyesinde Almanca dil seviyesine ihtiyaç vardır. Mesleki tanıma (Anerkennung) için ilgili kuruma başvurduktan sonra almanya'daki partner firmamız aracılığı ile size iş buluyoruz, sizin ve işverenin karşılıklı kabul etmeniz halinde iş sözleşmesi imzalıyor ve gerekli vize ve diğer prosedürleri tamamladıktan sonra işe başlıyorsunuz

Hemşirelik ve hemşirelik personeli her zaman bakımlı sağlık durumuyla ilgili genel bir bakışa sahiptir ve gerekli bakım planlarını koordine eder. Bu nedenle, hasta, akrabaları, sağlık sigortası şirketleri, doktorlar ve terapistler arasında önemli bağlantılar oluştururlar. Günlük işlerde yatarak ve ayakta tedavi arasındaki fark özellikle önemlidir. Hastanede olduğu gibi, ayakta tedavi görenler ve evdeki hastalar da ihtiyaç duymaktadırlar.

Hemen Başvur

Paylaş

WhatsApp ile Ulaşın