Size Avrupa Pazarı'na Girmeyi Teklif Ediyoruz...


Başta 512 milyonluk Avrupa Birliği olmak üzere tüm Dünya'ya hitap edebileceğiniz bir şirket olmak istermisiniz?


Almanya ve Slovenya'da kuracağınız bir şirket ile 512 milyonluk Avrupa pazarına direk ulaşmış oluyorsunuz ayrıca tüm Dünya'da ticari faaliyette bulunabileceğiniz bir ticari hinterlandınız olacak.

Biz size, Almanya ve Slovenya'da şirket kurmak için bütün danışmanlık hizmetlerini verdiğimiz gibi kurulumdan sonra da faaliyete başladığınızda da Hukuki danışmanlık ve Mali Müşavirlik gibi konularda danışmanlık hizmetlerine
devam ediyoruz. İlk günden itibaren her zaman yanınızdayız...

Almanya ve Slovenya'da Şirket Kurmak


Almanya ve Slovenya'da hangi tür şirketin sizin için daha avantajlı olduğu, kurulumu ve faaliyeti sırasında hangi artı ve eksilerinin olduğu, yararlanabileceğiniz teşvikler, kurulumu ve daha sonrasında Hukuki ve Mali Danışmanlıklar ve resmi kurumlar ile ilişkilerinizin koordinasyonu gibi konularda ilk günden itibaren yanınızdayız.

Almanya ve Slovenya'da Şirket Yada Tesis Satın Alma


Almanya ve Slovenya'da hali hazırda bir şirketi yada tesisi satın almak veya ortak olmak istediğinizde her türlü danışmanlığınızı yapıyor ve şirket birleşme sürecini başırıyla tamamlamanıza yardımcı oluyor ve bir tesisi satın aldıktan sonra istediğiniz yer de tekrar kurulumunu yapmanıza yardımcı oluyoruz

Almanya ve Slovenya'da Gayrimenkul Danışmanlığı


Almanya ve Slovenya'da gerek ticari faaliyetleriniz çerçevesinde kullanacağınız her türlü gayrimenkul ( müstakil bina, büro, fabrika, arsa, çiftlik v.s.) ihtiyaçlarınızı yine grubumuz bünyesinde bulunan gayrimenkul şirketimizin profesyonel desteği ile size en uygun lokasyonda, en uygun fiyata gayrimenkul alternatifleri sunuyor ve sizin begendiğiniz gayrimenkulün alım satım işlemlerinin takibi ile birlikte her türlü danışmanlık hizmetini veriyor ve Almanya'da gayrimenkül sahibi olmanıza yardımcı oluyoruz.

Almanya ve Slovenya'daYatırım Yapmak


Almanya ve Slovenya'da yatırım yapmak sizi global dünya'nın bir oyuncusu haline getireceği gibi, aynı zamanda yatırım sahibi olarak sizlere de farklı avantajlar sağlamaktadır.

Almanya ve Slovenya'da şirket kurmak için öncelikle iş planı hazırlanması ve bunun yetkili otoritelere sunulması gerekmektedir. Daha sonra yapılacak bir dizi prosedür ve işlemlerin ardından kuracağınız size en uygun şirket türünün en az % 30'unun size ait olması halinde – ki Almanya'da resmiyette 1 Euro'ya dahi şirket kurulabilir - Almanya ve Slovenya'da oturum almak için başvurabilirsiniz. Bunun için şirketimizin hazırlayacağı belgelerle birlikte Türkiye'den başvurunuz ile başlayayacak prosedür, Almanya ve Slovenya'da ikametgah kaydı ile sona ermektedir.

Online Başvur
WhatsApp ile Ulaşın