Hakkımızda


Firmamız Almanya'da, en az Türkiye'deki kadar güçlü hinterlandı olan ve oradaki derin ve güçlü bağlantılarıyla gerek Global çapta gerekse se Almanya'da ki iş operasyonları ve organizasyonlarını en güvenli, en sağlıklı biçimde gerçekleştiren bir firmadır.

Faaliyet alanımız olan Almanya'da siz değerli başvurucularımıza güvenli ve haklarınızın korunduğu işler bulma, bu işlerde çalışma hususunda işverenlerle görüşme ve nihayetinde sizleri bu işlere sorunsuz şekilde yerleştirmedir. Bunu yaparkende biz; “İnsana ve Evrensel İnsani Değerlere Saygılı Olma” yı kendimize ölçü edinmiş firmayız. Bizim için önce İnsan...

Vizyonumuz


İşimiz; yaklaşık 1971 yılından beri insan odaklı ticari faaliyetlerimize dayalı mesleki tecrübelerimizden yola çıkarak, Almanya'da, Dünyanın dört bir tarafında ki doğru insanları, doğru işlerde istihdam ederek; bir başka ifadeyle, Almanya'nın belirlediği kriterler doğrultusunda, iş için gerekli bilgi, beceri ve yeteneğe sahip kişileri seçmek ve bunları kendilerine en uygun birimlere ya da departmanlara yerleştirmek,İnsanların performanslarına uygun şekilde işde yükselmelerini sağlamak, çalışanları takdir ve motive etmek; sadece iş bulmak değil, başvurucularımızın haklarını sonuna kadar gözeterek iş bulma ve işe yerleştirmedir.

Misyonumuz


Misyonumuz, faaliyet gösterdiğimiz bu alanda dürüst, güvenilir ve bilinçli olarak hizmet vermek. İstihdam ihtiyaçlarını doğru tespit ederek, hızlı ve net bir şekilde ihtiyacın giderilmesini sağlamaktır. Firmamız, iş etiğinden ödün vermeden, yasaların dışına çıkmadan, insan çalışma ve sosyal hayatının gerekleri doğrultusunda tavizsiz işe yerleşmelerini sürdürmektedir.

Yükümlülüklerimizin bilinci, sorumluluklarımızın ciddiyeti ile toplum hayatının gereksinimlerine çözüm olacak projelerle geleceğe ışık tutmanın gayreti içerisindeyiz.; Bu sektöründe ki faaliyetlerimizi sürdürürken günümüz şartları içerisinde ihtiyaçların doğru olarak anlaşılması ve giderilmesi için en kısa sürede uygun çözüm yolları buluyoruz. Gereken sağlıklı iletişimin kurulması yönünde ki çalışmalarımız üzerinde titizlikle duruyoruz. Başarılarımızı birlikte çalıştığımız insanların memnuniyetleri ile ölçüyoruz.

Almanya Mavi Batı

WhatsApp ile Ulaşın